Catering dietetyczny Wege Ryby ǀ lekkostrawny catering Goodie Foodie
Wege Ryby

Wege Ryby

Wege Ryby

Dostępne kaloryczności: 1400, 1800, 2000
Opcja: 5, 4, 3 posiłki

Bez mięsa

Bez mięsa

Bez pszenicy

Bez pszenicy

Mała ilość nabiału

Mała ilość nabiału

Bez białego cukru

Bez białego cukru

Bez owoców morza

Bez owoców morza

Poznaj naszą filozofię

Dieta Wege Ryby, podobnie jak Dieta Wege, skierowana jest do osób, które chcą wyeliminować z diety mięso, jednak nie rezygnują z ryb. Dania z rybami pojawiają się 3-4 razy w ciągu tygodnia. W pudełkach znajdziesz ryby takie jak sola, miruna, makrela, dorsz, sandacz, halibut, tuńczyk, karmazyn, morszczuk, pstrąg i wyjątkowy łosoś jurajski – hodowany w wodach geotermalnych w proekologicznej hodowli w Janowie. Dieta Wege Ryby nie zawiera owoców morza.

 

Dieta Wege Ryby oparta jest o ciepłe, lekkostrawne, ale pełnowartościowe i sycące posiłki. Zgodnie z zasadami starych tradycji żywieniowych w tym Dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej przez większą część roku stawiamy na warzywa pieczone, gotowane na parze, grillowane, czy podane w formie kiszonki. W diecie nie brakuje także roślin strączkowych, które wraz z wysokiej jakości nabiałem  i wolnowybiegowymi jajkami uzupełniają białko.

 

W naszych dietach jednak znacząco ograniczamy ilość nabiału, szczególnie prostego, nie poddanego fermentacji, głównie ze względu na jego działanie śluzotwórcze. W naszych posiłkach znajdują się w umiarkowanych ilościach takie produkty jak regionalny ser koryciński, ser halloumi, bryndza czy przygotowywany przez nas od podstaw jogurt naturalny. Stawiamy też na produkty z mleka koziego i owczego, które są korzystniejsze dla zdrowia niż te z mleka krowiego. 

 

Podobnie rzecz ma się z glutenem. Przy przygotowywaniu naszych diet używamy wszystkich zbóż poza pszenicą. . Szczególnie w diecie wegetariańskiej ważne jest, aby były w niej obecne różne zboża, a przede wszystkim te, które są źródłem Qi, energii życiowej i jednocześnie mają działanie odżywcze jak owies i orkisz. Zboża są istotne, aby dieta wegetariańska była kompletna i aby równoważyć pod względem energetycznym brak mięsa i ryb w tej diecie. Bardzo ważnym elementem Diety Wege  Ryby są wzmacniające zupy.

Sprawdź także:

 

Bez mięsa

Bez mięsa

Bez pszenicy

Bez pszenicy

Mała ilość nabiału

Mała ilość nabiału

Bez białego cukru

Bez białego cukru

Bez owoców morza

Bez owoców morza

Poznaj naszą filozofię
[dietly_root diet=15 width=900]

1. Wybierz dietę

Dieta
Optymalna

Dieta Optymalna

Dieta Optymalna to dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku i w oparciu o stare tradycje, w tym zasady Dietetyki według Tradycyjnej. Medycy Chińskiej.

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2000

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

30

77 zł/d

77 zł/total