Dieta pudełkowa dla osób zmagających się z Hashimoto I Goodie Foodie
Hashimoto

Hashimoto

Hashimoto

Dieta Hashimoto jest przeznaczona dla osób zmagających się z chorobą Hashimoto i problemami z tarczycą. Jest to zbilansowana dieta oparta o ciepłe, gotowane, duszone i pieczone potrawy, głównie białko i warzywa oraz produkty z niskim i średnim indeksem glikemicznym. W znaczący sposób zredukowana jest ilość węglowodanów, warzyw skrobiowych i owoców. Jednym z ważniejszych posiłków w diecie jest codzienna, pożywna zupa, która spożyta na kolację niepotrzebnie nie obciąża żołądka w czasie snu. Dieta występuje w wersji Standard oraz Wege+Ryby.

 

Poza zbożami zawierającymi gluten z Diety Hashimoto wyeliminowaliśmy także czerwone mięso, nabiał i rośliny strączkowe (w tym soję). Jedynym wyjątkiem jest masło osełka, które dokładamy do śniadań i niektórych deserów. W wersji Wege+Ryby w niewielkich ilościach pojawiają się rośliny strączkowe (soczewica i fasolka szparagowa) oraz kasza jaglana. W Diecie Hashimoto jedyną substancją słodzącą jaką używamy jest erytrytol. 

 

Przy przygotowywaniu naszych diet używamy zbóż, które w naturze nie zawierają glutenu, ale nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe. 

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI: 1400
OPCJA: 5 posiłków

Ile to kosztuje?

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2100

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

1

61 zł/d

61 zł/total

Zamów