Dieta pudełkowa dla osób zmagających się z Hashimoto I Goodie Foodie

Każdą dietę możesz zamówić w wersji bez glutenu bez nabiału bez dopłaty.

Hashimoto

Hashimoto

Hashimoto

Dieta Hashimoto jest przeznaczona dla osób zmagających się z chorobą Hashimoto i problemami z tarczycą. Jest to zbilansowana dieta oparta o ciepłe, gotowane, duszone i pieczone potrawy, głównie białko, warzywa i zboża, które w naturze nie zawierają glutenu.

 

Jednym z ważniejszych posiłków w diecie jest codzienna, pożywna, wzmacniająca zupa na kolację. Wieczorem trawienie jest najsłabsze, więc zupa na kolacje zapobiega gromadzeniu się złogów i toksyn, przybieraniu na wadze i wpływa korzystnie na sen.

 

Dieta występuje w wersji Standard oraz Wege+Ryby.

 

Poza zbożami zawierającymi gluten z Diety Hashimoto wyeliminowaliśmy także czerwone mięso, owoce morza, nabiał i rośliny strączkowe (w tym soję). Jedynym wyjątkiem jest masło osełka, które dokładamy do śniadań i niektórych deserów.

W wersji Wege+Ryby w niewielkich ilościach pojawiają się rośliny strączkowe (głównie soczewica i fasolka szparagowa)

 

Zaznaczamy też, że przy przygotowywaniu Diety Hashimoto używamy zbóż, które w naturze nie zawierają glutenu, ale nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe.

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI: 1400
OPCJA: 5 posiłków

1. Wybierz dietę

Dieta
Detoks

Dieta Detoks

Detoks Wiosenny to kuracja oczyszczająca opracowana zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Nasza kuracja oczyszczająca trwa 12 dni i co ważne spokojnie można ją połączyć z codzienną pracą i normalnym funkcjonowaniem.

2. Kalorie

icon
1300
  • 1300

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

5

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

12

75 zł/d

900 zł/total

Zamów