Diety pudełkowe - dieta samuraja, hashimoto, dieta dla mam

Wybór Menu

Wybór Menu
Wybór Menu
Diety dostępne w ramach Wyboru Menu  – Optymalna, Wege, Wege Ryby, Bez Nabiału Bez Glutenu, Niskowęglowodanowa, Street Foodie, Street Foodie Wege.   Przy konfigurowaniu menu można zwiększać i zmniejszać ilość posiłków na każdy dzień. Max....

Optymalna

Optymalna
Optymalna
Dieta Optymalna to dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku i w oparciu o stare tradycje, w tym zasady Dietetyki według Tradycyjnej Medycy Chińskiej.  

Dla Aktywnych

Dla Aktywnych
Dla Aktywnych
Dieta dla Aktywnych doskonale nadaje się zarówno dla osób, które mają zwiększone zapotrzebowanie energetyczne jak i tych aktywnych fizycznie, chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe i dzięki temu osiągać lepsze rezultaty.  

Nisko-węglowodanowa

Nisko-węglowodanowa
Nisko-węglowodanowa
Dieta Nisko-węglowodanowa jest rozwiązaniem dla osób, które chcą zmniejszyć spożycie wysokowęglowodanowych produktów, ale nie chcą ograniczać ich tak restrykcyjnie jak przy założeniach diety ketogenicznej.   

Odchudzająca

Odchudzająca
Odchudzająca
Nasza dieta Odchudzająca jest oparta o zasady czerpiące ze starych tradycji, w szczególności tysięcy lat Dietetyki według Tradycyjnej Medycy Chińskiej a także o zasady diety z Niskim Indeksem Glikemicznym.  

Wege

Wege
Wege
Dieta pudełkowa wegetariańska jest przeznaczona dla osób, które chcą wyeliminować z diety mięso i ryby, a przy tym cieszyć się efektami dobrego odżywiania dzięki zrównoważonej diecie. Warzywa i zboża staramy się dobierać w zgodzie z...

1. Wybierz dietę

Dieta
Optymalna

Dieta Optymalna

Dieta Optymalna to dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku i w oparciu o stare tradycje, w tym zasady Dietetyki według Tradycyjnej. Medycy Chińskiej.

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2000

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

30

77 zł/d

77 zł/total