Dieta Optymalna w Goodie Foodie to zdrowe rozwiązanie dla każdego
Optymalna

Optymalna

Optymalna

Dieta Optymalna to świetny wybór dla każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i pragnie w krótkim czasie cieszyć się efektami zdrowego odżywiania. To dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku. 

 

W diecie znajdziesz: 

– zboża i pseudozboża, które w naturze nie zawierają glutenu (grykę, proso, jaśminowe odmiany ryżu, komosę ryżową, amarantus), 

-prawdziwy nabiał, zagrodowy drób, kaczkę, gęś, niewielkie ilości wołowiny, cielęciny i jagnięciny, ryby (głównie morskie), jaja, tofu i tempeh, zdrowe nierafinowane tłuszcze,

-warzywa (rzadko surowe, częściej pieczone, gotowane na parze, grillowane, czy podane w formie kiszonki), 

-sezonowe owoce i dobre naturalne źródła cukru. 

 

Wiele z produktów, z których korzystamy zaliczana do jest tak zwanej super-żywności (superfoods). 

 

W naszych dietach staramy się znacząco ograniczyć ilość nabiału, szczególnie prostego, nie poddanego fermentacji. W naszych posiłkach znajdują się takie produkty jak ser koryciński, ser halloumi, bryndza, ricotta czy przygotowywany przez nas od podstaw jogurt naturalny. W przypadku serów, stawiamy na produkty z mleka koziego i owczego. Jeśli jednak zależy Ci na całkowitym wyeliminowaniu nabiału (za wyjątkiem masła), masz taką bezpłatną możliwość. 

 

Dieta Optymalna nie zawiera mięsa wieprzowego i owoców morza, a także zredukowana jest ilość mięsa wołowego, cielęciny i jagnięciny.  Zdecydowanie częściej w diecie występuje lekkostrawne mięso z drobiowe i ryby.

 

Przy przygotowywaniu naszych diet używamy zbóż, które w naturze nie zawierają glutenu, ale nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe. 

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI: 1400, 1800, 2100
OPCJA: 5, 4, 3 posiłki

Ile to kosztuje?

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2100

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

1

61 zł/d

61 zł/total

Zamów