Dieta Optymalna w Goodie Foodie to zdrowe rozwiązanie dla każdego

Każdą dietę możesz zamówić w wersji bez glutenu bez nabiału bez dopłaty.

Optymalna

Optymalna

Optymalna

Dieta Optymalna to świetny wybór dla każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i pragnie w krótkim czasie cieszyć się efektami dobrego odżywiania. To dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku i w oparciu o zasady Dietetyki według Tradycyjnej Medycy Chińskiej.

 

W diecie znajdziesz:

– zboża i pseudozboża z wyłączeniem pszenicy (grykę, owies, jęczmień, orkisz, żyto, proso, jaśminowe odmiany ryżu, komosę ryżową, amarantus),

-prawdziwy nabiał, zagrodowy drób, kaczkę, gęś, niewielkie ilości wołowiny, cielęciny i jagnięciny, ryby (głównie morskie), jaja, tofu i tempeh, zdrowe nierafinowane tłuszcze,

-warzywa (rzadko surowe, częściej pieczone, gotowane na parze, grillowane, czy podane w formie kiszonki),

-sezonowe owoce i dobre naturalne źródła cukru.

 

Wiele z produktów, z których korzystamy zaliczana jest do tak zwanej super-żywności (superfoods).

 

W naszych dietach staramy się znacząco ograniczyć ilość nabiału, szczególnie prostego, nie poddanego fermentacji, głównie ze względu na jego działanie wilgocio i śluzotwórcze. W naszych posiłkach znajdują się w umiarkowanych ilościach takie produkty jak regionalny ser koryciński, ser halloumi, bryndza czy przygotowywany przez nas od podstaw jogurt naturalny. Stawiamy też na produkty z mleka koziego i owczego, które są korzystniejsze dla zdrowia niż te z mleka krowiego. Jeśli jednak zależy Ci na całkowitym wyeliminowaniu nabiału (za wyjątkiem masła), masz taką bezpłatną możliwość.

 

Podobnie rzecz się ma z glutenem. Przy przygotowywaniu naszych diet używamy wszystkich zbóż poza pszenicą. Jeśli zależy Ci na wyeliminowaniu wszystkich zbóż, które w naturze zawierają gluten, masz taką bezpłatną możliwość. Zaznaczamy jednak, że nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe.

 

 Dieta Optymalna nie zawiera mięsa wieprzowego i owoców morza, a także zredukowana jest ilość mięsa wołowego, cielęciny i jagnięciny.  Zdecydowanie częściej w diecie występuje lekkostrawne mięso drobiowe i ryby.

 

Bardzo ważnym elementem Diety Optymalnej są wzmacniające zupy.

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI: 1400, 1800, 2100
OPCJA: 5, 4, 3 posiłki

1. Wybierz dietę

Dieta
Optymalna

Dieta Optymalna

Dieta Optymalna to świetny wybór dla każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i pragnie w krótkim czasie cieszyć się efektami dobrego odżywiania.

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2100

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

1

61 zł/d

61 zł/total

Zamów