Dieta Optymalna w Goodie Foodie to zdrowe rozwiązanie dla każdego
Optymalna

Optymalna

Optymalna

Dostępne kaloryczności: 1400, 1800, 2000
Opcja: 5, 4, 3 posiłki

Bez pszenicy

Bez pszenicy

Mała ilość nabiału

Mała ilość nabiału

Bez wieprzowiny, ograniczona ilość czerwonego mięsa

Bez wieprzowiny, ograniczona ilość czerwonego mięsa

Bez owoców morza

Bez owoców morza

Bez białego cukru

Bez białego cukru

Poznaj naszą filozofię

Dieta Optymalna to dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku i w oparciu o stare tradycje, w tym zasady Dietetyki według Tradycyjnej Medycy Chińskiej.

 

W diecie znajdziesz:

– zboża i pseudozboża z wyłączeniem pszenicy (grykę, owies, jęczmień, orkisz, żyto, proso, różne odmiany ryżu: jaśminowy, basmati, brązowy, czerwony, czarny, komosę ryżową, amarantus),

-prawdziwy nabiał, zagrodowy drób, kaczkę, gęś, niewielkie ilości wołowiny, cielęciny i jagnięciny, ryby (głównie morskie), jaja, tofu i tempeh, zdrowe nierafinowane tłuszcze,

-warzywa (rzadko surowe, częściej pieczone, gotowane na parze, grillowane, czy podane w formie kiszonki), rośliny strączkowe

-sezonowe owoce i dobre naturalne źródła cukru.

 Wiele z produktów, z których korzystamy zaliczana jest do tak zwanej super żywności (superfoods).

 

W naszych dietach znacząco ograniczamy ilość nabiału, szczególnie prostego, nie poddanego fermentacji, głównie ze względu na jego działanie śluzotwórcze. W naszych posiłkach znajdują się w umiarkowanych ilościach takie produkty jak regionalny ser koryciński, ser halloumi, bryndza czy przygotowywany przez nas od podstaw jogurt naturalny. Stawiamy też na produkty z mleka koziego i owczego, które są korzystniejsze dla zdrowia niż te z mleka krowiego. Jeśli jednak zależy Ci na całkowitym wyeliminowaniu nabiału (za wyjątkiem masła), wybierz jedną z naszych opcji diet bez nabiału.

 

Podobnie rzecz ma się z glutenem. Przy przygotowywaniu naszych diet używamy wszystkich zbóż poza pszenicą. Jeśli zależy Ci na wyeliminowaniu wszystkich zbóż, które w naturze zawierają gluten, wybierz jedną z naszych opcji diet bez glutenu. Zaznaczamy jednak, że nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe.

 

Dieta Optymalna nie zawiera mięsa wieprzowego i owoców morza, a także zredukowana jest ilość mięsa wołowego, cielęciny i jagnięciny.  Zdecydowanie częściej w diecie występuje lekkostrawne mięso drobiowe i ryby. Bardzo ważnym elementem Diety Optymalnej są wzmacniające zupy.

 

Masz w planach przejść na dietę, ale nie wiesz jakie posiłki możesz przygotować w swojej kuchni? Chcesz schudnąć, ale nie masz pojęcia jaką wybrać dietę? A może pragniesz po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie masz czasu na skomponowanie i gotowanie wymagających liczenia kalorii dań?

Wybierz optymalną dietę pudełkową od Goodie Foodie!

Nasza dieta, to połączenie smacznych i zbilansowanych posiłków, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych! Skierowana jest do osób, które chcą zdrowo się odżywiać oraz pragną, aby ich dania były pyszne i pełnowartościowe.

Zdrowa dieta pudełkowa to nie są zwykłe dania zawierające tylko warzywa u owoce. Zdrowe odżywianie nie musi być nudne! Nasz catering dietetyczny tworzą wykwalifikowani dietetycy, którzy komponują smaczne i zdrowe diety pudełkowe specjalnie dla Ciebie! Kucharze, używają najlepszej jakości produktów, abyś mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem! Odpowiednio zbilansowane posiłki pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz wprowadzą powiew świeżości w Twoim dotychczasowym jadłospisie.

Zamawiając naszą optymalną, smaczną dietę pudełkową z dostawą, otrzymujesz nie tylko dania o odpowiedniej ilości kalorii, ale także gwarancję wyśmienitego smaku!

Koniec z podjadaniem w pracy i główkowaniem nad przepisami w kuchni! Zamów dietę i zaoszczędź czas, który możesz przeznaczyć na dodatkową aktywność fizyczną.

Pamiętaj! Dieta to nie tylko zrzucenie kilogramów, ale także poprawa naszego zdrowia i dobre samopoczucie!

Oferujemy dietę optymalną w trzech kalorycznościach: 1400, 1800 i 2000 kcal.

Proponujemy także trzy opcje do wyboru: 3, 4 lub 5 posiłków.

Nie zastanawiaj się dłużej! Sprawdź nasz zdrowy catering dietetyczny!

Jeżeli masz dodatkowe pytania o nasz catering dietetyczny z dostawą:
  • Zadzwoń -> 📞 +48 604 500 621
  • Wyślij zapytanie -> 📪 dieta@goodiefoodie.eu

Dostarczamy prosto pod Twoje drzwi!

Bez pszenicy

Bez pszenicy

Mała ilość nabiału

Mała ilość nabiału

Bez wieprzowiny, ograniczona ilość czerwonego mięsa

Bez wieprzowiny, ograniczona ilość czerwonego mięsa

Bez owoców morza

Bez owoców morza

Bez białego cukru

Bez białego cukru

Poznaj naszą filozofię