Lekkostrawna dieta odchudzająca - Goodie Foodie ǀ Warszawa

Każdą dietę możesz zamówić w wersji bez glutenu bez nabiału bez dopłaty.

Odchudzająca

Odchudzająca

Odchudzająca

Dieta Odchudzająca to zbilansowana dieta o niskiej kaloryczności, charakteryzująca się jednocześnie niskim indeksem glikemicznym. Dieta jest lekkostrawna, oparta o ciepłe, gotowane, duszone i pieczone potrawy, głównie białko i warzywa, inne węglowodany złożone oraz produkty z niskim i średnim indeksem glikemicznym. W stosunku do Diety Optymalnej w sposób znaczący zredukowana jest ilość węglowodanów prostych i warzyw skrobiowych. W diecie Niski IG jedyną substancją słodzącą jaką używamy jest erytrytol.

 

Jednym z ważniejszych posiłków w diecie jest codzienna, pożywna, wzmacniająca zupa na kolację. Wieczorem trawienie jest najsłabsze, więc zupa na kolacje zapobiega gromadzeniu się złogów i toksyn, przybieraniu na wadze i wpływa korzystnie na sen.

 

Dieta Odchudzająca nie zawiera mięsa wieprzowego i owoców morza, a także zredukowana jest ilość mięsa wołowego, cielęciny i jagnięciny.  Zdecydowanie częściej w diecie występuje lekkostrawne mięso z drobiowe i ryby.

 

W naszych dietach staramy się znacząco ograniczyć ilość nabiału prostego, nie poddanego fermentacji. W naszych posiłkach znajdują się w umiarkowanych ilościach takie produkty jak regionalny ser koryciński, ser halloumi, bryndza czy przygotowywany przez nas od podstaw jogurt naturalny. Stawiamy też na produkty z mleka koziego i owczego, które są korzystniejsze dla zdrowia niż te z mleka krowiego. Jeśli jednak zależy Ci na całkowitym wyeliminowaniu nabiału (za wyjątkiem masła), masz taką bezpłatną możliwość.

 

Podobnie rzecz się ma z glutenem. Przy przygotowywaniu naszych diet używamy wszystkich zbóż poza pszenicą. Jeśli zależy Ci na wyeliminowaniu wszystkich zbóż, które w naturze zawierają gluten, masz taką bezpłatną możliwość. Zaznaczamy jednak, że nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe.

 

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI: 1200
OPCJA: 5 posiłków

1. Wybierz dietę

Dieta
Optymalna

Dieta Optymalna

Dieta Optymalna to świetny wybór dla każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i pragnie w krótkim czasie cieszyć się efektami dobrego odżywiania.

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2100

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

1

61 zł/d

61 zł/total

Zamów