Catering dietetyczny dla sportowców - Goodie Foodie ǀ Warszawa
Sportowa

Sportowa

Sportowa

Dieta Sportowa doskonale nadaje się dla osób aktywnie uprawiających sport i każdej osoby, która ma zwiększone zapotrzebowanie energetyczne. W wersji 2600kcal do diety dokładany jest jeden dodatkowy (szósty) posiłek. 

 

Dieta Sportowa to świetny wybór dla każdej aktywnej fizycznie osoby, która chce zmienić swoje nawyki żywieniowe i osiągać lepsze rezultaty. Wyeliminowanie zbóż zawierających gluten i nadmiaru nabiału, głównie krowiego, czyli podstawowych alergenów, pomaga wielu sportowcom poprawić wyniki (przyznają się do tego oficjalnie niektórzy mistrzowie sportu), między innymi dlatego, że cała energia przeznaczona na ich trawienie zostaje wykorzystana podczas treningu na transport tlenu do mięśni. W diecie średnio 20% energii pochodzi z białka, 50 % z węglowodanów, a 30% z tłuszczów. 

 

To dieta zrównoważona, która opiera się na ciepłych, lekkostrawnych posiłkach gotowanych zgodnie z porami roku. Przez większość roku stawiamy na warzywa pieczone, gotowane na parze, grillowane, czy podane w formie kiszonki. Dieta zawiera mięso czerwone (wołowina, wieprzowina, jagnięcina, cielęcina), drób, ryby, a także owoce morza. Zupy występują w diecie bardzo sporadycznie. Zamiast zup do diety dokładana jest przekąska lub koktajl. 

 

W naszych dietach staramy się znacząco ograniczyć ilość nabiału, szczególnie prostego, nie poddanego fermentacji. W naszych posiłkach znajdują się takie produkty jak ser koryciński, ser halloumi, bryndza, ricotta czy przygotowywany przez nas od podstaw jogurt naturalny. W przypadku serów, stawiamy na produkty z mleka koziego i owczego. Jeśli jednak zależy Ci na całkowitym wyeliminowaniu nabiału (za wyjątkiem masła), masz taką bezpłatną możliwość. 

 

Przy przygotowywaniu naszych diet używamy zbóż, które w naturze nie zawierają glutenu, ale nie korzystamy z produktów certyfikowanych jako bezglutenowe. 

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI: 2200, 2600
OPCJA: 5, 6 posiłków

Ile to kosztuje?

2. Kalorie

icon
1400
  • 1400
  • 1800
  • 2100

3. Ilość

Wybierz dzienną ilość posiłków

3

4. Ilość dni

Wybierz ile dni

1

61 zł/d

61 zł/total

Zamów